Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Aktualności

godz. 18:00 | tagi: parafialne, ogólne, foto
września
Wieczorna celebracja liturgiczna zgromadziła wokół ołtarza katedralnego licznie przybyłych pielgrzymów z parafii Przemyśl – Kmiecie wraz z duszpasterzami. Eucharystii przewodniczył proboszcz, ks. prał. Marian Koźma, który także wygłosił homilię.
Pielgrzymka Parafii Przemyśl – Kmiecie Pielgrzymka Parafii Przemyśl – Kmiecie Pielgrzymka Parafii Przemyśl – Kmiecie
zobacz pełną treść ►
godz. 15:00 | tagi: parafialne, ogólne, foto
września
W ramach Światowego Dnia Turystyki w Archikatedrze Mszą Świętą sprawowaną pod przewodnictwem ks. Kazimierza Bełcha w intencji przemyskich turystów i krajoznawców zainaugurowano trzydniowe obchody jubileuszu 80-lecia działalności Oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego imienia doktora Mieczysława Orłowicza.
Jubileusz 80-lecia Oddziału PTTK Jubileusz 80-lecia Oddziału PTTK Jubileusz 80-lecia Oddziału PTTK
zobacz pełną treść ►
godz. 9:00 | tagi: parafialne, ogólne, foto
września
W święto świętych Archaniołów J. Ek. ks. Abp Józef Michalik przewodniczył uroczystej Eucharystii i wygłosił Słowo Boże z okazji obchodów 26 rocznicy powołania Straży Miejskiej w Przemyślu.
Modlitwa liturgiczna Straży Miejskiej Modlitwa liturgiczna Straży Miejskiej Modlitwa liturgiczna Straży Miejskiej
zobacz pełną treść ►
godz. 18:00 | tagi: parafialne, ogólne
września
W dniu dzisiejszym do Archikatedry przybyli pielgrzymi z parafii Księży Salezjanów wraz z duszpasterzami. Proboszcz tamtejszej wspólnoty wygłosił homilię i przewodniczył Uroczystej Eucharystii o godzinie 18.00, transmitowanej przez Radio Fara.
Pielgrzymka parafii Księży Salezjanów Pielgrzymka parafii Księży Salezjanów Pielgrzymka parafii Księży Salezjanów
zobacz pełną treść ►
godz. 10:00 | tagi: parafialne
września
Podczas dwóch Mszy przedpołudniowych słuchaliśmy homilii ks. Macieja Dżugana, który w okolicznościowym słowie przygotowywał nas do obchodów 250 rocznicy koronacji figury Matki Bożej Jackowej.
zobacz pełną treść ►
przejdź do archiwum aktualności ►►

Na skróty

Kalendarz parafialny

zobacz pełny kalendarz ►

Statystyki

Liczba odwiedzin naszej strony
1 057 957