Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Ogłoszenia duszpasterskie

21-05-2017 - 6 Niedziela Wielkanocy

  1. Dzisiaj i w dni powszednie nabożeństwo majowe o godz. 17.30. Dzisiaj przypada 1 rocznica ingresu ks. arcybiskupa Adama, modlimy się o Boże błogosławieństwo i łaski w pasterskiej posłudze.

  2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Krzyżowe, podczas których modlimy się o dobre urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy rolników.

  3. We wtorek nowenna do bł. ks. Jana Balickiego w środę do Matki Bożej Jackowej, w czwartek do świętych Józefa Sebastiana Pelczara i Jana Pawła II o godz. 17.30. 

  4. Od piątku rozpoczyna się Nowenna do Ducha Świętego. Modlimy się w intencji diakonów przygotowujących się do świeceń kapłańskich. 

  5. W piątek przypada Dzień Matki. Pamiętajmy o naszych mamach, aby w ich intencjach zanosić prośby do Boga o zdrowie i wszelkie łaski, a dla zmarłych matek prosząc o wieczne zbawienie. 

  6. Spotkanie gimnazjalistów kl. I w poniedziałek, kl. II w czwartek o godz. 17.00.

  7. W najbliższą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, święcenia diakonatu w Warze i Przeworsku. 

  8. W tygodniku Niedziela ciekawe artykuły Fatima daje nadzieje.  
◄ nowsze ogłoszeniastarsze ogłoszenia ►

Na skróty

Kalendarz parafialny

zobacz pełny kalendarz ►

Statystyki

Liczba odwiedzin naszej strony
1 397 839