Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Informacje dla bierzmowanych

2
marca
Spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem dla klas VIII: w poniedziałek 4 marca o 17.00 w salce i 18.00 Msza.

REKOLEKCJE PRZED BIERZMOWANIEM: 22-24 MARCA 2019 /początek o 18.00 w piątek, zakończenie i wyjazd w Niedzielę o 14.00/. Zabieramy ze sobą śpiwór, transport do i z ośrodka we własnym zakresie. Rekolekcje odbędą się w COLLEGIUM MARIANUM - OŚRODKU RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE W PRZEMYŚLU, UL. BPA PELCZARA /budynek z czerwonej cegły, obok budynek Sióstr Sercanek/. Rodzice kandydatów z klas VIII są proszeni o podpisanie dokumentów dot. RODO oraz zgody na udział w rekolekcjach na spotkaniu 4 marca w poniedziałek w salce o 17.00 /Ci, którzy jeszcze jej nie podpisali/.

Spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem dla klas VII: w poniedziałek 18 marca o 17.00 w salce i 18.00 Msza.

Spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem dla klas VI: we wtorek 26 marca o 17.00 w salce i 18.00 Msza.
◄ powrót do listy
Parafia Rzymsko-katolicka pw. Św. Jana Chrzciciela przy Bazylice Archikatedralnej realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Odtworzenie i udostępnienie zabytkowej Rotundy przy Bazylice Archikatedralnej oraz renowacja i odnowienie obiektu Bazyliki”.

Na skróty

Kalendarz parafialny

zobacz pełny kalendarz ►

Statystyki

Liczba odwiedzin naszej strony
2 068 118