Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Dziecięca Wspólnota Serca Pana Jezusa

2013, godz. 16:30 | tagi: parafialne, grupy parafialne, dzieci wspj
września
Bohaterem dzisiejszego spotkania był św. Stanisław Kostka, patron dzieci i młodzieży. Ks. Marek opowiedział nam kilka słów o naszym patronie. Następnie wzięliśmy się wszyscy do pracy aby zrobić gazetkę o naszym patronie. Na koniec pomodliliśmy się wspólnie o świętość dla nas wszystkich. Święty Stanisławie Kostko – módl się za nami!
zobacz pełną treść ►
2013, godz. 16:30 | tagi: ogłoszenie, parafialne, grupy parafialne, dzieci wspj
września
Zapraszamy wszystkie dzieci z Dziecięcej Wspólnoty Straży Najświętszego Serca Pana Jezusa do Archikatedry, 14 września, aby świętować 150 lat istnienia Honorowej Straży. Centralnym punktem obchodów jubileuszowych będzie uroczysta Msza św. koncelebrowana, której przewodniczyć będzie Ksiądz Arcybiskup Józef Michalik. Organizatorem pielgrzymki jest Ksiądz Wiesław Szczygieł, moderator diecezjalny Honorowej Straży, który założył naszą wspólnotę przy naszej parafii.
zobacz pełną treść ►
2013, godz. 16:30 | tagi: parafialne, grupy parafialne, dzieci wspj
września
Rozpoczynamy nowy rok formacji Dziecięcej Wspólnoty Straży Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszej parafii. Spotkanie rozpoczęło się tradycyjnie modlitwą, którą prowadził ksiądz Marek Kapłon – opiekun naszej wspólnoty. Zachęcił wszystkie dzieci do tego aby wzięli udział w pierwszopiątkowej Mszy Świętej na rozpoczęcie Roku Formacji wszystkich grup parafialnych. Następnie zrobiliśmy gazetkę przedstawiającą naszą miłość do Najświętobliwszego Serca Pana Jezusa składającą się z wymalowanych serduszek, które miały symbolizować nasze serca. Omówiliśmy kilka spraw organizacyjnych i w wesołej atmosferze rozeszliśmy się do domów.
Rozpoczynamy nowy rok formacji Dziecięcej Wspólnoty Straży NSPJ
zobacz pełną treść ►
2013, godz. 16:30 Ostatnia modyfikacja: 26 września 2013, godz. 22:02 | tagi: ogłoszenie, parafialne, grupy parafialne, dzieci wspj
września
Od 4 września zapraszamy na cotygodniowe spotkania Dziecięcej Wspólnoty Straży Najświętszego Serca Pana Jezusa. Spotkania będą się odbywać co środę o godzinie 16:30 w salce na plebanii. Zapraszamy na nie dzieci szkół podstawowych. Opiekunem grupy jest ks. Marek Kapłon.
zobacz pełną treść ►

Informacje o grupie

Dziecięca Wspólnota Serca Pana Jezusa
Opiekun:
Ks. Grzegorz Czerwonka

Miejsce spotkań:
plebania

Termin spotkań:
wtorek, godzina 16.30
Parafia Rzymsko-katolicka pw. Św. Jana Chrzciciela przy Bazylice Archikatedralnej realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Odtworzenie i udostępnienie zabytkowej Rotundy przy Bazylice Archikatedralnej oraz renowacja i odnowienie obiektu Bazyliki”.

Na skróty

Kalendarz parafialny

zobacz pełny kalendarz ►

Statystyki

Liczba odwiedzin naszej strony
2 085 091