Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Promujemy naszą wspólnotę

25
2013, godz. 16:30 Ostatnia modyfikacja: 27 września 2013, godz. 20:24 | tagi: parafialne, grupy parafialne, dzieci wspj
września
Podczas dzisiejszego spotkania rozmawialiśmy o tym, co zrobić aby na naszą wspólnotę przyszli nowi koledzy i koleżanki i w jaki sposób promować kult do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zrobiony został plakat dla naszej wspólnoty, za który bardzo dziękujemy panu Jakubowi Radykowi. Rozwiesimy go w naszych klasach w szkole. Podczas dalszej części spotkania wykonaliśmy plakat na drzwi, w którego centrum jest Najświętsze Serce Pana Jezusa, a po bokach wykleiliśmy nasze dłonie na których wypisaliśmy nasze imiona z datami urodzin, abyśmy mogli wspólnie świętować ten szczególny dzień dla każdego z nas. W ten sposób każdy z nas został symbolicznie wpisany w to Serce Jezusowe, które nas do końca umiłowało. Ks. Marek mówił nam, że z chwilą chrztu świętego staliśmy się Dziećmi Bożymi i że każdy z nas jest mocno kochany przez Pana Jezusa. Na koniec spotkania pomodliliśmy się wspólnie za wszystkich chorych i cierpiących i otrzymaliśmy błogosławieństwo.
Promujemy naszą wspólnotę Promujemy naszą wspólnotę
◄ powrót do listy

Informacje o grupie

Dziecięca Wspólnota Serca Pana Jezusaa
Opiekun:
Ks. Grzegorz Czerwonka

Miejsce spotkań:
plebania

Termin spotkań:
wtorek, godzina 16.30
Parafia Rzymsko-katolicka pw. Św. Jana Chrzciciela przy Bazylice Archikatedralnej realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Odtworzenie i udostępnienie zabytkowej Rotundy przy Bazylice Archikatedralnej oraz renowacja i odnowienie obiektu Bazyliki”.

Na skróty

Kalendarz parafialny

zobacz pełny kalendarz ►

Statystyki

Liczba odwiedzin naszej strony
2 085 078