Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

II Spotkanie grupy RAM - O kryzysie w Kościele

28
2017, godz. 19:00 | tagi: parafialne, grupy parafialne, ram
września
W tym tygodniu spotkanie grupy RAM odbyło się wyjątkowo w czwartek. Jego tematem był kryzys w Kościele. Dyskutowaliśmy o tym, czym tak na prawdę jest i gdzie powinniśmy go szukać - w Kościele w innych krajach np. we Włoszech gdzie przepiękne, ogromne bazyliki świecą pustkami, czy może nieco bliżej. We własnym środowisku. W szkole, pracy, wśród znajomych, przyjaciół a także w rodzinie. Powiedzieliśmy też o tym, że to my tak na prawdę decydujemy, czy kryzys którego każdy z nas może doświadczać będzie się pogłębiał. Spotkanie zakończyliśmy wspólną modlitwą i śpiewem. Na kolejne zapraszamy już w środę 5 października.
◄ powrót do listy

Informacje o grupie

Ruch Apostolstwa Młodzieży Opiekun:
Ks. Krzysztof Majder

Miejsce spotkań:
plebania

Termin spotkań:
środy, co tydzień, godzina 19.00
Parafia Rzymsko-katolicka pw. Św. Jana Chrzciciela przy Bazylice Archikatedralnej realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Odtworzenie i udostępnienie zabytkowej Rotundy przy Bazylice Archikatedralnej oraz renowacja i odnowienie obiektu Bazyliki”.

Na skróty

Kalendarz parafialny

zobacz pełny kalendarz ►

Statystyki

Liczba odwiedzin naszej strony
2 882 861