Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

III spotkanie grupy RAM - Wizja Końca Świata wg Apokalipsy Świętego Jana

4
2017, godz. 19:00 | tagi: parafialne, grupy parafialne, ram
paźdz.
Na ostatnim spotkaniu naszej grupy rozmawialiśmy o końcu świata według Apokalipsy Świętego Jana. Zastanawialiśmy się czym tak właściwie ten koniec świata jest i jak powinniśmy go interpretować. Czy będzie to ułamek sekundy, w którym wszystko przestanie istnieć, czy może długi czas w którym wszystko zacznie się walić. Z takimi pytaniami musieliśmy się zmierzyć i szukaliśmy na nie odpowiedzi. Wspólnie doszliśmy do tego, że tak właściwie każdego dnia takowy następuje. Przecież dla osoby umierającej świat się kończy.. Zadaliśmy sobie też bardzo ważne pytanie, czy jesteśmy gotowi na koniec świata i jeśli nastąpił w tym momencie, czy bylibyśmy w stanie łaski uświęcającej. Spotkanie zakończyliśmy modlitwą. Na kolejne spotkanie zapraszamy w przyszłą środę 11 października, podczas którego odbędzie się Adoracja Najświętszego Sakramentu.
◄ powrót do listy

Informacje o grupie

Ruch Apostolstwa Młodzieży Opiekun:
Ks. Krzysztof Majder

Miejsce spotkań:
plebania

Termin spotkań:
środy, co tydzień, godzina 19.00
Parafia Rzymsko-katolicka pw. Św. Jana Chrzciciela przy Bazylice Archikatedralnej realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Odtworzenie i udostępnienie zabytkowej Rotundy przy Bazylice Archikatedralnej oraz renowacja i odnowienie obiektu Bazyliki”.

Na skróty

Kalendarz parafialny

zobacz pełny kalendarz ►

Statystyki

Liczba odwiedzin naszej strony
2 882 809