Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Spotkanie grupy RAM - o rodzinie

24
2017, godz. 19:00 Ostatnia modyfikacja: 30 maja 2017, godz. 20:48 | tagi: parafialne, grupy parafialne, ram
maja
Jak powinna wyglądać rodzina? Jakie obowiązki mają w niej dzieci? Co zrobić, by relacje z rodzicami i rodzeństwem były dobre? Na te pytania próbowaliśmy odpowiedzieć podczas ostatniego spotkania wspólnoty RAM w naszej parafii. Spotkanie rozpoczęliśmy od pantomimy, która pokazała nam błędny obraz rodziny. Następnie, na podstawie "Docatu" i Pisma Świętego ustalaliśmy ideał rodziny. Spotkanie zakończyło się pracą w grupach, gdzie zastanawialiśmy się nad cechami dobrej rodziny.
◄ powrót do listy

Informacje o grupie

Ruch Apostolstwa Młodzieży Opiekun:
Ks. Krzysztof Majder

Miejsce spotkań:
plebania

Termin spotkań:
środy, co tydzień, godzina 19.00
Parafia Rzymsko-katolicka pw. Św. Jana Chrzciciela przy Bazylice Archikatedralnej realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Odtworzenie i udostępnienie zabytkowej Rotundy przy Bazylice Archikatedralnej oraz renowacja i odnowienie obiektu Bazyliki”.

Na skróty

Kalendarz parafialny

zobacz pełny kalendarz ►

Statystyki

Liczba odwiedzin naszej strony
2 882 784