Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Spotkanie grupy RAM - o synu marnotrawnym

7
2017, godz. 19:00 | tagi: parafialne, grupy parafialne, ram
czerwca
Przedmiotem ostatniego spotkania wspólnoty RAM był tekst Łk 15,11-32. Jak co tydzień, spotkanie rozpoczęliśmy wspólną modlitwą różańcową. Następnie odczytana została przypowieść o synu marnotrawnym. Po krótkim wstępie podzieliliśmy się na grupy, w których wspólnie przygotowaliśmy scenariusz ukazujący, jak syn marnotrawny mógł sobie wyobrażać spotkanie z ojcem. Po przedstawieniu efektów naszej pracy, krótko podsumowaliśmy całość podczas dyskusji. Spotkanie zakończyliśmy kompletą.
◄ powrót do listy

Informacje o grupie

Ruch Apostolstwa Młodzieży Opiekun:
Ks. Krzysztof Majder

Miejsce spotkań:
plebania

Termin spotkań:
środy, co tydzień, godzina 19.00
Parafia Rzymsko-katolicka pw. Św. Jana Chrzciciela przy Bazylice Archikatedralnej realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Odtworzenie i udostępnienie zabytkowej Rotundy przy Bazylice Archikatedralnej oraz renowacja i odnowienie obiektu Bazyliki”.

Na skróty

Kalendarz parafialny

zobacz pełny kalendarz ►

Statystyki

Liczba odwiedzin naszej strony
2 882 821