Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Ogłoszenia duszpasterskie

10-02-2019 - 5 Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj Nieszpory o godz. 17.30. 

  2. Jutro, w poniedziałek 11 lutego we wspomnienie NMP z Lourdes przypada Światowy Dzień Chorego. W Archikatedrze Msza św. o godz. 10.00 w intencji chorych z sakramentem namaszczenia. Po Mszy św. modlitwy przed Najświętszym Sakramentem. Serdecznie zapraszamy starszych i chorych.

  3. Od 11 do 23 lutego w okresie ferii zimowych nie będzie Mszy św. o godz. 6.30. 

  4. We wtorek nowenna do bł. ks. Jana Balickiego, w środę do Matki Bożej Jackowej, w czwartek do świętych Józefa Sebastiana Pelczara i Jana Pawła II o godz. 17.30.

  5. W czwartek święto świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy. 

  6. W tygodniku Niedziela ciekawe artykuły Anielscy Orędownicy oraz Rycerze w służbie chorym

  7. Katechezy dla narzeczonych w poniedziałek, środę i piątek o godz. 19.00. 

  8. Dzisiejsza taca na prace w kaplicy Fredry. Za wszystkie składane ofiary serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać.
Parafia Rzymsko-katolicka pw. Św. Jana Chrzciciela przy Bazylice Archikatedralnej realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Odtworzenie i udostępnienie zabytkowej Rotundy przy Bazylice Archikatedralnej oraz renowacja i odnowienie obiektu Bazyliki”.

Na skróty

Kalendarz parafialny

zobacz pełny kalendarz ►

Statystyki

Liczba odwiedzin naszej strony
2 085 042