Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Ogłoszenia duszpasterskie

14-07-2019 - 15 Niedziela zwykła

  1. Nieszpory dzisiaj o godz. 17.30. 

  2. We wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel w tradycji zwanej Matką Bożą Szkaplerzną. Maryja wskazuje na znak szkaplerza a dzisiaj noszonego medalika. Wielkim czcicielem Matki Bożej Szkaplerznej był św. Jan Paweł II. Niech i dla nas szkaplerz staje się znakiem więzi z Maryją. 

  3. We wtorek nowenna do bł. ks. Jana Balickiego, w środę do Matki Bożej Jackowej, w czwartek do świętych Józefa Sebastiana Pelczara i Jana Pawła II o godz. 17.30. 

  4. Salezjańskie Lato Muzyczne koncert organowy w czwartek o godz. 19.30.

  5. Przez wstawiennictwo św. Krzysztofa modlimy się w intencji kierowców o bezpieczne i szczęśliwe podróżowanie. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów i zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy. 

  6. W tygodniku Niedziela ciekawe artykuły Okryci szatą Maryi oraz Módlcie się za swoje dzieci. 

  7. Dzisiaj taca na prace w kaplicy św. Krzyża. Za wszystkie składane ofiary serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać. 
◄ nowsze ogłoszeniastarsze ogłoszenia ►
Parafia Rzymsko-katolicka pw. Św. Jana Chrzciciela przy Bazylice Archikatedralnej realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Odtworzenie i udostępnienie zabytkowej Rotundy przy Bazylice Archikatedralnej oraz renowacja i odnowienie obiektu Bazyliki”.

Na skróty

Kalendarz parafialny

zobacz pełny kalendarz ►

Statystyki

Liczba odwiedzin naszej strony
2 085 111