Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Parafia Archikatedralna w Przemyślu pw. Świętego Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Ogłoszenia duszpasterskie

18.07. 2021 r. 16 Niedziela Zwykła

1. Nieszpory dzisiaj o godz. 17.30.


2. We wtorek nowenna do bł. ks. Jana Balickiego, w środę do Matki Bożej Jackowej, w czwartek do świętych Józefa Sebastiana Pelczara i Jana Pawła II o godz. 17.30.


3. W czwartek święto św. Marii Magdaleny, w piątek święto św. Brygidy Szwedzkiej, patronki Europy.


4. W piątek po Mszy św. wieczornej modlitwy w kaplicy Krzyża Świętego.


5. W przyszłą niedzielę czcimy św. Krzysztofa, modlimy się w intencji ks. biskupa Krzysztofa Chudzio, naszego wikariusza ks. Krzysztofa Majdera o Boże błogosławieństwo w pracy duszpasterskiej.


6. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. z okazji wspomnienia św. Krzysztofa błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych oraz zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy.


7. W tygodniku Niedziela ciekawy artykuł Dlaczego Kościół sprzeciwia się rozwodom?

Parafia Rzymsko-katolicka pw. Św. Jana Chrzciciela przy Bazylice Archikatedralnej realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Odtworzenie i udostępnienie zabytkowej Rotundy przy Bazylice Archikatedralnej oraz renowacja i odnowienie obiektu Bazyliki”.

Na skróty

Kalendarz parafialny

zobacz pełny kalendarz ►

Statystyki

Liczba odwiedzin naszej strony
2 859 916